WTOC trad aan in de nieuwe outfit beschikbaar gesteld door de nieuwe hoofdsponsor Installatie bedrijf Hoekstra uit Oudwoude. WTOC begon voortvarend aan de wedstrijd en na 10 minuten spelen stond een riante voorsprong van 2-0 op het scorebord. Eerst was Klaas Bosma met een formidabel schot de gevierde man. Even later verschalkte Jaap de Bruin met een kopbal de Rottevalle keeper.
Het was kennelijk allemaal wat te snel gegaan met de voorsprong want WTOC raakte de greep op de wedstrijd volledig kwijt. Rottevalle kreeg kansen en dit resulteerde in de aansluitings treffer 1-2. WTOC kreeg ook enkele kansen maar wist niet te scoren. Dit gold ook voor Rottevalle die toch wel veel vrijheid van de WTOC defensie kreeg maar gelukkig voor de thuisclub hier niet van profiteerde.
De tweede helft nam WTOC kort het initiatief maar dit werd spoedig overgenomen door Rottevalle. De WTOC defensie kon geen enkele grip op het spel van Rottevalle krijgen. Een tegendoelpunt hing in de lucht en helaas voor WTOC kwam de gelijkmaker 2-2. WTOC kwam meteen terug met een doelpunt van Tedo de Bruin 3-2.
Deze voorsprong bracht niet de gewenste rust in het spel van WTOC zodat Rottevalle veel kansen kreeg om op gelijke hoogte te komen. WTOC bleef volharden in ongecontroleerd voetbal. Rottevalle kwam langszij wat 3-3 betekende. Als excuus voor WTOC mocht gelden dat er veel blessures waren met name verdedigers die normaal in de basisopstelling zouden staan.
© Verslag: Wierd Kooistra / Foto’s: Jantsje Wiersma