VVZ MB1 met speels gemak ronde verder in de beker

maandag 03 september 2012

Vanavond stond de return in de eerste bekerronde op programma. In de Westereen moesten de MB1 van VVZ en VCR de strijd aan binden. In de heenwedstrijd hadden de Readtsjes al zeker kunnen zijn van de tweede bekerronde maar door veel kansen te missen werd het uiteindelijk 2-2. De technische staf had er daarom ook op gehamerd om vanaf het begin fel te starten en snel de wedstrijd te beslissen.

Na 11 minuten spelen kon ieder scenario in de prullenbak. Na 6 minuten spelen opende Rianne Hansma op solerende manier door de defensie en kon zo simpel de 1-0 aantekenen. Nog geen minuut later kon Julie Hoeksma door goed voorbereidend werk van MD pupil Tsallien Smid de 2-0 aantekenen. VCR leek aangeslagen en de staf bleef veel coachend aangeven op deze wijze door te drukken om zo de wedstrijd te beslissen. In de 11de minuut kon wederom Rianne Hansma scoren. Ditmaal door voorbereidend werk vanaf rechts van Catharina de Haan. Na de 3-0 zakte VVZ in maar gevaarlijk kon VCR nooit worden. Er viel nog wel een aantal kansen maar deze werden allemaal niet omgezet in doelpunten. Op slag van rust ontsnapte Julie Hoeksma en kon ze verwoestend de bal in de touwen jagen,4-0.
 
In de rust werd iedereen weer op scherp gezet om niet in herhaling te vallen van de slechte tweede helft van afgelopen zaterdag. VVZ bleef domineren en wist in de 53 en 54ste minuut de score naar 6-0 te tillen. De 5-0 kon op aangeven van Julie Hoeksma verzilverd worden door Ylse Smid. De 6-0 kwam uit een schitterende solo actie van Sietske Elzinga. Tussen minuut 60 en 65 bleek VVZ in staat om de score naar 9-0 te tillen. De 7-0 kwam van de voet van Ylse Smid, de 8-0 en 9-0 van Sietske Elzinga. VVZ bleef doorgaan maar tot iedereen zijn/haar schrik lag de keepster van VCR gestrekt. Het bleek dat ze flauw was gevallen, de scheidsrechter was verstandig en beëindigde 10 minuten voor tijd de wedstrijd.
 
Nadat iedereen gedoucht had zakte wederom de keepster in elkaar, meteen werd de ambulance gebeld. Wij hopen dat de keepster er weer snel bovenop komt en snel weer onder de lat kan staan. Rest nog dat VVZ simpel doorbekert. De felicitaties gaan naar de equipe van trainer Wessel Wiersma en leiders Rommie Hansma, Ids van der Veen en Rommie Hansma.
 
Hopende dat VVZ Da1 en VVZ MD1 dit ook bereiken, wat natuurlijk geweldig zou zijn voor de vereniging.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?