MORRA-LIOESSENS – Vrijdag 25 juni ’21 was er door de activiteitencommissie een volleybalavond georganiseerd op het sportveld “Tusken de doarpen”. Bij zowel de heren als de dames konden we 6 teams opstellen. Bij de dames was helaas voor de laatst omloop al bekend wie er in de finale speelden, hierdoor speelden de teams 2-3 2 keer tegen elkaar, in de 6e omloop en de finale. De winnaars bij de dames zijn: Jeannet Dijkstra, Esther Sytsma, Alena Boonstra, Jeltje Castelein, Christina Spijksma, Anniek Hoekstra.
Bij de heren daarentegen, was het tot en met de laatste omloop spannend en konden zich nog 5 van de 6 teams kwalificeren voor de finale. De finale werd gespeeld tussen de teams 5 en 6, welke team 5 met overmacht won. De winnaars bij de heren zijn: Thys Wijtsma, Simon Faber, Pieter-Tseard Swart, Jelle Jaap Stiemsma, Ymko Braaksma en Germ Wijtsma.
Door de 4 grote parasols van de kaatsvereniging kon iedereen ondanks een beetje regen toch genieten van de warme zomeravond. Hier werd door de activiteitencommissie gefaciliteerd met drankjes en broodjes hamburger.
Activiteitencommissie Lioessens kijkt terug op een zeer geslaagde activiteit en ziet uit naar de volgende.