Over een week wordt het noordelijk deel van De Centrale As geopend. Op maandag 28 september kan het wegverkeer vanaf 12.00 uur gebruik maken van de nieuwe dubbelbaanse autoweg tussen Dokkum en De Westereen.
Deze week worden de laatste puntjes op de i gezet. Het gaat dan o.a. om werkzaamheden als taluds herstellen, nieuw geplante bomen verankeren, laatste check (en werkzaamheden) bewegwijzerings- en verkeersborden en bermen maaien.
Komende vrijdagmiddag tussen 13.00 en 17.00 uur wordt er nog een puzzeltocht georganiseerd op dit deel van De Centrale As en is er voor belangstellenden de laatste mogelijkheid om over dit stuk asfalt te fietsen, te skeeleren of te wandelen.
Maandagochtend is de opening van het noordelijk deel van De Centrale As en vanaf 12:00 uur wordt de weg in gebruik genomen. De eerste 25 weggebruikers vanuit Dokkum ontvangen van de projectorganisatie een kleine attentie.
Luchtfoto’s ingezonden door: Folkwin Lap
(C) VIDEO: Boukje Hendrika Weistra en Hendrikje Talsma