DE WESTEREEN – Het is 50 jaar geleden dat de eerste bewoners in Brugchelencamp kwamen wonen. Om dat te vieren werd er flink uitgepakt met een optreden van Willeke Alberti en een jubileumboek.
Vanaf het begin staat de sfeer en de openheid hoog in het vaandel in het woonzorgcentrum. “Het maakt niet uit wat je doen moet dagelijks, maar als je de juiste mensen om je heen hebt, fijne collega’s en fijne bewoners, dan heb je altijd een goede dag”, vertelt Aafie de Roos, manager Wonen met Zorg.
Om het jubileum te vieren kwam Willeke Alberti een optreden geven voor de bewoners. De hele zaal zat vol en de bewoners en Willeke zelf genoten van het optreden. “Ik word zo gelukkig van deze optredens, en ik ben zo dankbaar dat ik dit nog kan doen”, zei ze na afloop.
Ook is er een speciaal jubileumboek gemaakt door Johannes van Kammen met verschillende verhalen van 50 jaar Brugchelencamp. Het eerste exemplaar werd overhandigd aan Cor Sybesma (oud-directeur) en mevrouw Stienstra, weduwe van Durk Stienstra die betrokken was bij de realisatie van Brugchelencamp.