Bart Kroon (24 jaar) heeft overeenstemming bereikt met Stichting Sponsorgroep Harkemase Boys. Bart Kroon is een centrale verdediger die momenteel bij VV Hoogezand speelt in de Tweede klasse L zondag.
Bart Kroon is een fysiek sterke verdediger en was vorig seizoen nog ploeggenoot van Heine Uuldriks bij VV Hoogezand. Hij was destijds al opgevallen als centrale verdediger en heeft dit seizoen mede daardoor een aantal keer meegetraind met de A-selectie van Harkemase Boys. Tijdens deze trainingen maakte hij een goede indruk op zowel de technische staf als op de spelers.
Kroon is nu bezig met zijn tweede seizoen bij VV Hoogezand en miste door een schorsing de bekerwedstrijd Harkemase Boys – VV Hoogezand afgelopen januari. Daarvoor voetbalde hij drie seizoen voor VV Appingedam in de Eerste Klasse.
“Als toeschouwer heb ik een aantal wedstrijden bekeken van Harkemase Boys. Toen ik op de volle statribune stond, voelde ik meteen de familiaire sfeer die er hangt. Bij een dergelijke club voel ik mij snel thuis en deze kans om mij te laten zien in de Hoofdklasse zal ik met beide handen aangrijpen.”
Jordy van Wijk heeft daarnaast ook overeenstemming bereikt om volgend seizoen voor Harkemase Boys te blijven uitkomen. Jordy van Wijk was voor de winterstop op terugweg van een knieoperatie en na de winterstop heeft hij zich ijzersterk teruggevochten in de basis. De Technische Commissie is zeer content met de komst van Bart Kroon en het aanblijven van Jordy van Wijk.