In de galerie van Jan Kooistra aan de Diepswal in Dokkum is vanaf vrijdag een nieuwe tentoonstelling te zien die helemaal gewijd is aan “het Friesche land”. Olieverfschilderijen van schapen, het Friesche paard, maar ook koeien, en speciaal Friesche landschappen. Ook de Waddenzee, schilderijen van droogvallende schepen, de stilte van het Wad, en prachtige luchten. Bijzonder: van alle schilderijen zijn nu ook reproducties te verkrijgen.
De collectie “In Verwondering”, schilderijen van Jan Kooistra over het leven van Jezus, is momenteel te zien in de Sint-Janskerk in Gouda. Ook in Rotterdam EC Europoort is afgelopen week een expositie geopend. Vrijdag 9 mei a.s. gaat de tentoonstelling “De Schepping” van start in Workum, in het museum voor kerkelijke kunst. Deze tentoonstelling wordt geopend met medewerking van Vocaal ensemble Bonifatius uit Dokkum.
De galerie in Dokkum is elke vrijdag- en zaterdagmiddag open van 14.00 tot 17.00 uur uur en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur.