Team4Sjoerd verhoogt streefbedrag voor Alpe d’HuZes: “Opjaan is gjin opsje” · Foto('s): RTV NOF en Ingezonden
  RTV NOF en Ingezonden

Team4Sjoerd verhoogt streefbedrag voor Alpe d’HuZes: “Opjaan is gjin opsje”

vrijdag 17 januari 2025

DE WESTEREEN – Team4Sjoerd heeft €60.000 aan donaties voor Alpe d’HuZes opgehaald. Wat begon als een plan ter ere van Sjoerd Visser (23) is uitgegroeid tot een indrukwekkende inzamelingsactie waarmee het team een sterk signaal afgeeft tegen kanker. Tevens laat dit zien waartoe de gemeenschap in staat is wanneer men samenwerkt.

Team4Sjoerd, bestaande uit familie en vrienden van Sjoerd, zal op 5 juni 2025 de beroemde Alpe d’Huez beklimmen. Met deze deelname willen zij niet alleen geld inzamelen voor kankeronderzoek, maar ook de strijd en het doorzettingsvermogen van Sjoerd blijven voortzetten. Sjoerd overleed in juni 2024 na een lange strijd tegen kanker, maar wist in zijn korte leven velen te inspireren. Zijn verhaal en zijn missie vormen nog altijd de drijvende kracht achter het team.

Overweldigende steun

De afgelopen maanden is er enorm veel steun vanuit de gemeenschap gekomen. Ondernemers, familie, vrienden, velen hebben hun steentje bijgedragen aan het succes van deze actie. Het behalen van het streefbedrag wordt gezien als een mijlpaal, maar het team geeft aan dat ze nog niet klaar zijn.

“It begûn mei €20.000, en dat fûnen wy al hielendal geweldich. Yn gjin tiid hiene wy dat bedrach binnen en ek €40.000 wie fluch helle. It is ûnleauwich hoefolle stipe en waarmte wy ûntfange fan sa’n soad minsken, ek út ûnferwachte hoeken. Omdot der ol in soad acties opset wiene hiene wy besletten der €60.000 fan te meitsjen. De donaasje út de pylgertocht fan Jan van der Meer hat ús djip rekke, seker ek de gedachte der achter. Dêrmei kamen wy yn ien kear op dit bedrach. It lit sjen wat der mooglik is as in mienskip gearwurket,” laat Team4Sjoerd weten aan RTV NOF.

Nieuwe ambities

Met nog enkele maanden te gaan tot de beklimming denkt Team4Sjoerd niet aan stoppen. De verwachting is dat er de komende tijd nog meer geld door donaties en acties binnen zal komen. Zo staat er ook nog een groot stamppot diner gepland in restaurant Old Dutch in De Westereen waarbij de opbrengst van het diner wordt gedoneerd aan het KWF.

Team4Sjoerd vertelt: “wy wolle ûnderstreekje dat dit alles al hiel in soad foar ús betsjut en dat it net om it uteundelyke streefbedrach giet, mar om wat wy mei elkoar, mei de mienskip berikke kinne foar it KWF. De donaasje út de pylgertocht is de reden dat wy it streefbedrach ferheegje sille. Wy hawwe de doelstelling mei elkoar besprutsen en wy sille dy ferheegje nei €80.000. Der komme noch safolle moaie aksjes oan. Wy bin wiis op eltsenien dit mogelyk makket, opjaan is gjin opsje.”

Team4Sjoerd blijft actief in hun inspanningen om aandacht en steun te genereren. Doneren kan via hun officiële actiepagina voor Alpe d’HuZes. Alle bijdragen komen direct ten goede aan onderzoek naar kankerbestrijding, een doel waar Sjoerd altijd voor heeft gestreden.

Auteur: RTV NOF | Otto de Jager
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Team4Sjoerd verhoogt streefbedrag voor Alpe d’HuZes: “Opjaan is gjin opsje” · Foto('s): RTV NOF en Ingezonden
Team4Sjoerd verhoogt streefbedrag voor Alpe d’HuZes: “Opjaan is gjin opsje” · Foto('s): RTV NOF en Ingezonden
Team4Sjoerd verhoogt streefbedrag voor Alpe d’HuZes: “Opjaan is gjin opsje” · Foto('s): RTV NOF en Ingezonden
  RTV NOF en Ingezonden

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 08:00
    Harteklanken
    Non-stop
  • 08:00 - 10:00
    Klankbord
    Geestelijk verzoekplaten programma
  • 10:00 - 12:00
    Op 'e Hichte
    Nieuws uit Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel
  • 12:00 - 14:00
    De Weekend Nieuwsshow
    Nieuws uit Dantumadiel & Noardeast-Fryslân
  • 14:00 - 18:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 18:00 - 20:00
    Hollandse Toppers
    Tinus Kempenaar
  • 20:00 - 22:00
    Hollands op zijn Best
    Joege en Jikke
  • 22:00 - 00:00
    Hit Tijdmachine
    Dicky Denkers
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?