Stedin investeert in energienet Noordoost Friesland · Foto('s): 

Stedin investeert in energienet Noordoost Friesland

donderdag 07 februari 2013

Stedin investeert in 2013 bijna drie miljoen euro in de aanleg, het verbeteren en vervangen van gas- en elektriciteitsnetten in Noordoost Friesland. Daarmee wil de netbeheerder het niveau van continu en veilig energietransport verder verhogen.

Stedin maakte vorig jaar voor het eerst de jaarlijkse voorgenomen investering openbaar. De energienetbeheerder heeft voor de komende drie jaar investeringsprojecten aangewezen. De keuze voor deze projecten is gemaakt in nauwe samenwerking met de meer dan honderd gemeenten in het verzorgingsgebied. 

,,We willen onze klanten – bewoners, bedrijven en overheden – met goede netten en producten steeds beter van dienst zijn. Daarom investeren we de komende periode honderden miljoenen in sterke én duurzame energie-infrastructuur.’’, aldus directeur techniek Ernst Japikse. Veiligheid en continuïteit staan centraal bij de investeringen in het gasnetwerk. In Noord-Oost Friesland vervangt de netbeheerder ook de huisaansluitingen.

(C) Foto/video: www.omropfryslan.nl 

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Stedin investeert in energienet Noordoost Friesland · Foto('s): 
  

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 19:00
    Hitz op Tongersdei
    Sjoerd Gjalt de Vries
  • 19:00 - 20:00
    Jazz Go Blue
    Gert Nitters
  • 20:00 - 21:00
    Country Trail
    Albert de Vries
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?