Springgroep Gym Academy subtop op NK · Foto('s): Eigen foto
  Eigen foto

Springgroep Gym Academy subtop op NK

maandag 12 december 2022

EDE – Voor het eerst deden zaterdag de senioren van GYM Academy Dokkum in november mee aan de plaatsingswedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap springen. Op twee toestellen wisten ze zich rechtstreeks te plaatsen voor het NK en op het derde toestel stond dit team reserve.  

Zaterdag hebben ze op alle drie toestellen mee mogen doen en met uitstekende resultaten. Het doel vooraf was verbetering t.o.v. de plaatsingswedstrijd en dat doel is ruimschoots gehaald. In Fryslân scoorde het team bestaande uit Rosanna Bouma, Marieke de Beer, Lieke de Bruin, Rixt Bruinsma, Melanie Geurtsen, Arwen Bo de Jager, Jacqueline Osinga, Suzanne de Beer en Anke Hiemstra al drie maal goud en op het NK liet dit team zien ook zeker mee te kunnen doen. Helaas net geen podiumplaats maar met een 4de plaats op airtrack, 4de plaats op pegasus en 5de plaats op minitrampoline is het doel zeker gehaald.  

Auteur: Redactie RTV NOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 08:00
    Harteklanken
    Non-stop
  • 08:00 - 10:00
    Klankbord
    Geestelijk verzoekplaten programma
  • 10:00 - 12:00
    Op 'e Hichte
    Nieuws uit Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel
  • 12:00 - 14:00
    De Weekend Nieuwsshow
    Nieuws uit Dantumadiel & Noardeast-Fryslân
  • 14:00 - 18:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 18:00 - 20:00
    Hollandse Toppers
    Tinus Kempenaar
  • 20:00 - 22:00
    Hollands op zijn Best
    Joege en Jikke
  • 22:00 - 00:00
    Hit Tijdmachine
    Dicky Denkers
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?