Zaterdagmiddag opende PSV de Maartenruiters haar deuren! Met een prachtig show programma die de leden lieten zien aan het vele publiek dat deze middag aanwezig was. Het programma begon om 14.00 uur en eindigt om 17.40 uur met een sensationeel optreden van Klaas de Haan en zijn Haflingers.
Spanning en sensatie is er met Paula de Jong die zal laten zien wat barrière springen is. Harmina Holwerda geeft een schitterende show met fiere Friese paarden. Ook de carrousel met maar liefst 10 combinaties en de Special Act dat de moeite waard was! Tussen de presentaties door zijn er ponyritjes en zelfs menritjes voor iedereen die dit eens wil proberen. Ook kon men een ritje door Kollum maken. Op de open dag kon men zich laten inschrijven voor een proefles!
Aan het einde kwam het klapstuk het optreden met Klaas de Haan die met zijn Haflingers letterlijk door het vuur ging. De organisatie kan terug kijken op een geslaagde middag.
Het eerste parcours was op tijd. Het tweede parcours was speel uw spel.
Dit is de uitslag van beide parcoursen bij elkaar opgeteld.
1. Klaas de Haan met dubelspan Natz en Master
2. Willem Streekstra met ???
3. Hielke Dijkstra met Fox
4. Tjitske de Jong met Doutzen
5. Ferry Eek met Brechtsje
6. Frans Vlasman met Expresso
7. Froukje Turkstra met Jasmin.
8. Kees v/d Veen met Liske