KOLLUMERZWAAG – Woensdag 7 juli vertrokken onder prachtige weersomstandigheden de kinderen van groep 3 t/m 4 van CBS de Stapstien uit Kollumerzwaag, begeleid met muziek van Kooistra AV naar het terrein achter Gommers Houtbouw.
Ze hadden een drukke dag, want ze mochten hun eigen spijkerdorp bouwen. Iedereen had zijn eigen hamer meegenomen en met assistentie van vrijwilligers en de meesters en juffen werd er in een paar uur tijd een compleet spijkerdorp neergezet.
Tussen de middag was er voor alle 200 spijkerdorpbouwers en meesters en juffen en vrijwilligers patat, aangeboden door de “Bonte Hont”. Ook de kleuters, die op school waren, kregen patat op school.
De groepen 3 en 4 hadden ’s ochtends een begin gemaakt en ’s middags bouwden de groepen 5 t/m 7 dit verder uit. Ook de al afgezwaaide groep 8 kwam nog even langs en hielp ook nog even mee.
Het was een super geslaagde dag, mede mogelijk gemaakt door sponsoren. Willem Visser heeft gezorgd voor de gezonde snack. Gommers Houtbouw, de Bonte Hont en de Wrotrun hebben deze dag met elkaar georganiseerd en tot een onvergetelijke dag gemaakt, aldus de leerkrachten.