Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum · Foto('s): Sake Beerstra
  Sake Beerstra

Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum

maandag 02 maart 2020

Ruim 22 jaar geleden kwam Popke in dienst van NEF (Trion) te Kollum. Daarvoor was Popke vele jaren werkzaam bij bedrijven in de regio, waaronder Koopmans Meelfabrieken.

Daarna volgde een periode dat werken voor hem even niet vanzelfsprekend was maar stak hij als vrijwilliger de handen uit de mouwen, o.a. als gastheer bij Talma. Om persoonlijke redenen miste Popke de veerkracht om zich staande te houden in het vrije bedrijfsleven. Die veerkracht heeft hij destijds terug kunnen vinden bij Trion. Hij is er trots op.

Via Trion heeft Popke eerst deelgenomen aan het scholingsproject. Een project dat door hem niet afgerond kon worden. Maar ook toen toonde Popke veerkracht en werd de brug naar werk bij Trion/NEF gevonden. Hij kreeg op 22 september 1997 een dienstverband.

Sindsdien heeft Popke veel verschillende werkplekken gehad, hoofdzakelijk intern maar ook wel eens extern. Bij een terugblik op zijn werkzaamheden vertelt Popke dat hij alle werkzaamheden mooi vond om te doen. Maar het allermooiste vond hij de mensen om hem heen, hij gaat ze missen. Het volgen van een opleiding greep Popke met twee handen aan. Aan het AOC volgde hij de opleiding assistent medewerker plantenteelt en later nog de opleiding Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent aan de Friese Poort. Een mooie tijd om op terug te kijken aldus Popke. Hij beveelt het iedere medewerker aan.

Bij de Old Dutch in De Westereen werd donderdag 27 februari feestelijk afscheid genomen van Popke. Zijn afdelingsleider Ulfert Jan Huizinga sprak bewondering uit richting Popke en sprak de wens uit dat Popke nog lang mag genieten van zijn gezin en de mensen om hem heen.Al gaat Popke op 3 maart a.s. met pensioen een man van thuis zitten is het niet, de eerste contacten richting vrijwilligerswerk zijn al weer gemaakt. Popke heel ja heel veel succes en pluk de dag!

© Verslag: Ulfert Jan Huizinga

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum · Foto('s): Sake Beerstra
Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum · Foto('s): Sake Beerstra
Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum · Foto('s): Sake Beerstra
Popke Veenstra neemt afscheid van werk-/leerbedrijf NEF Kollum · Foto('s): Sake Beerstra
  Sake Beerstra

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 18:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 18:00 - 19:00
    Lytse Klankjes
    Jikke Wiersma
  • 19:00 - 21:00
    Leafde foar Muzyk
    Klaske Ferwerda
  • 21:00 - 23:00
    De Smachtwacht
    Mark & Frank Spijkers
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?