Piter Jelles Kollum steunt Paarse Vrijdag · Foto('s): 

Piter Jelles Kollum steunt Paarse Vrijdag

vrijdag 09 december 2011

Piter Jelles Kollum steunde de Paarse Vrijdag. Via verschillende posters en affiches in het schoolgebouw van de school werden teamleden en leerlingen uitgenodigd om in paarse kleding naar school te komen. Daarnaast werd er een loterij georganiseerd. De opbrengst hiervan gaat naar een goed doel gerelateerd aan het onderwerp homoseksualiteit/homofobie. Op initiatief van leerlingen en docenten, laat Piter Jelles op deze manier zien dat ze een school is waar iedereen mag zijn wie hij of zij is. Het maakt niet uit of je homo of wat dan ook bent.

De school steunt met deze actie wederom het initiatief het COC’s Gay-Straight Alliance Netwerk dat voor de tweede keer Paarse Vrijdag organiseert. Paarse Vrijdag is afkomstig uit de Verenigde Staten en wordt gehouden op de Internationale Dag van de Rechten van de Mens.

© Foto’s: René van der Ploeg

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Piter Jelles Kollum steunt Paarse Vrijdag · Foto('s): 
  

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 19:00
    Hitz op Tongersdei
    Sjoerd Gjalt de Vries
  • 19:00 - 20:00
    Jazz Go Blue
    Gert Nitters
  • 20:00 - 21:00
    Country Trail
    Albert de Vries
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?