Openluchtconcert Molenhoek Kollum · Foto('s): 

Openluchtconcert Molenhoek Kollum

dinsdag 10 juli 2012

Afgelopen maandag avond heeft brassband “Wilhelmina” een openluchtconcert gegeven bij de Molenhoek in Kollum. Onder veel belangstelling zijn er verschillende stukken ten gehore gebracht.

 Met als opening een medley van Jan Smit zat de sfeer er al goed in. Ook nummers als No Mercy van Racoon en Brabant van Guus Meeuwis vielen goed in het gehoor. Een stevig briesje deed de muziek af en toe wapperen op de standaard, maar het zonnetje maakte veel goed.

Komende maandag 16 juli is er weer een openluchtconcert van “Wilhelmina” in de tuin van Meckama State. Dan laten ook de jeugdleden hun stukken horen. Iedereen is vanaf 19.30 van harte welkom.

© Foto’s: Sake Beerstra

 

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Openluchtconcert Molenhoek Kollum · Foto('s): 
Openluchtconcert Molenhoek Kollum · Foto('s): 
Openluchtconcert Molenhoek Kollum · Foto('s): 
  

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 19:00
    Hitz op Tongersdei
    Sjoerd Gjalt de Vries
  • 19:00 - 20:00
    Jazz Go Blue
    Gert Nitters
  • 20:00 - 21:00
    Country Trail
    Albert de Vries
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?