[Advertenties]
Open dag edelhertenhouderij in Raard · Foto('s): 

Open dag edelhertenhouderij in Raard

zaterdag 24 oktober 2009

Op Edelhertenhouderijbedrijf ’t Claercampster Hert van de maatschap Talsma in Raard was het zaterdag 24 oktober open dag. 
Tussen tien uur s’morgens en vier uur s’middags konden de bezoekers er een indruk krijgen van deze wel heel bijzondere tak van veehouderij.


Zowel de hertenhouderij als de melkveehouderij waren opengesteld voor publiek en alle bezoekers werden op gastvrije wijze ontvangen met een hapje en een drankje.
Diverse overheerlijke vleessoorten en oogstproducten konden worden geproefd, het was ook mogenlijk de producten te kopen of al vast te bestellen voor de kerstdagen.


Voor de kinderen was er een speurtocht uitgezet, waarbij een leuke prijs te winnen was, tevens was er de mogelijkheid om een ritje te maken op een van de pony’s.
Om de vele vragen van het massaal toegestroomde publiek te beantwoorden waren voldoende deskundigen aanwezig, waarbij iedereen vriendelijk te woord werd gestaan.


Er kan dan ook gesproken worden van een zeer geslaagde open dag aan het Bannerhuis 8 te Raard op het bedrijf van de familie Talsma.


© Foto’s Alexander Kreukniet & Ronald van Eijk

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
[Advertenties]
Open dag edelhertenhouderij in Raard · Foto('s): 
Open dag edelhertenhouderij in Raard · Foto('s): 
  
[Advertenties]
[Advertenties]

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?