Omleidingen zorgen voor oerwoud aan verkeersborden · Foto('s): Sjoerd Keizer
  Sjoerd Keizer

Omleidingen zorgen voor oerwoud aan verkeersborden

zondag 08 juli 2018

De vele verkeersomleidingen in de regio Kollum zorgen deze weken voor verbaasde gezichten. Er wordt op meerdere plekken gewerkt aan de infrastructuur en hierdoor zijn er vele omleidingsroutes ingesteld. Echter is het voor veel verkeersdeelnemers amper meer te volgen. Sjoerd Keizer van De Triemen telde alleen al rondom de Trekweg tussen Driezum en Kollum bijna vijftig gele borden met aanwijzingen voor het verkeer.

‘Trekweg afgesloten, tegelijkertijd Engwierum, Dokkumer Nieuwe Zijlen…hoe kom ik in vredesnaam in Grijpskerk?’, is een van de reacties op een Facebook-post van Keizer. Uit de vele reactie’s blijkt dat veel mensen het spoor bijster zijn. Anderen vragen zich af of de Provincie Fryslân dit niet anders had kunnen aanpakken.

 

 

 

 

 

 

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Omleidingen zorgen voor oerwoud aan verkeersborden · Foto('s): Sjoerd Keizer
Omleidingen zorgen voor oerwoud aan verkeersborden · Foto('s): Sjoerd Keizer
  Sjoerd Keizer

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?