Nynke Dandan uit De Westereen brengt haar eerste singel uit · Foto('s): RTV NOF, Erik Visser
  RTV NOF, Erik Visser

Nynke Dandan uit De Westereen brengt haar eerste singel uit

zondag 19 september 2021

DE WESTEREEN – Nynke Dandan uit De Westereen heeft afgelopen donderdag haar eerste single uitgebracht op Spotify en YouTube, met als titel ”Hoe mooi”. Een lang verwachte droom die voor haar komt uit.

”Een lied wat recht vanuit m’n hart komt en ik hoop dat het jullie mag raken en bemoedigen! Het heeft een beetje poppie country folk stijl. Het lied gaat over deze tijd en past ook enorm in deze tijd vol chaos en verwarring”.

Nynke Dandan is 39 jaar oud en woont in De Westereen waar ze haar eigen kapsalon runt. Ze begon al jong met muziek schrijven en zingt al vanaf haar 16e in de Bethel kerk te Drachten. Daarnaast heeft ze meegewerkt aan verschillende activiteiten voor de E.O. en opwekking. Ook ging ze op pad met verschillende Christelijke Bands door Nederland en trad op waar de Heer haar leidde.

 

 

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?