Woensdag is naast het Concours Hippique in Buitenpost een grote jaarmarkt met een natuurmarkt bij De Kruidhof. De markt stond volledig in het teken van natuurbeleving en natuurproducten. Meer dan zestig standhouders waren op woensdag 6 augustus met hun bijzondere natuurproducten te laten proeven, voelen, ruiken en demonstreren. De jaarmarkt en de natuurmarkt trok duizenden bezoekers.
Ook dit jaar was er weer een breed aanbod van standhouders variërend van streekproducten, verzorgingsproducten, honing, sieraden, shawls, tassen en biologische producten. Daarnaast is er informatie van organisaties die zich bezighouden met natuurstudie en natuurbehoud zoals Stichting Natuurmonumenten, de vogelkijkhut van IVN en de regionale imkervereniging.
Natuurlijk kon men bij De Kruidhof ook terecht voor een grote collectie bijzondere kruiden, fruitbomen, heestersoorten, rozen en vaste planten. Daarnaast zijn er producten uit de tuinen van De Kruidhof zoals Sint Jansolie, calendula olie en lavendelolie.
Picknicken in de tuinen
In het tuincafé kon u heerlijk uitrusten van het struinen over de markt en het wandelen door de tuinen. Verder kon u genieten van koffie met gebak, een lekker broodje of een lekker ijsje. Dit jaar kunt u zelfs picknicken in onze thematuinen. Het tuincafé biedt dit jaar voor het eerst een afhaalpicknick aan met appelsap uit eigen tuin of biologische wijn.