ROTTERDAM – Afgelopen zaterdag vond het NK Acro plaats voor de niveaus D+ en C. Namens WSBF hadden 6 teams zich geplaatst voor deze landelijke finale.
Het C senioren trio (Melissa Kraak (uit Kollum), Elina Sipma en Femke Kooistra) was het gehele seizoen al bijna onverslaanbaar. Ook nu lieten ze twee mooie oefeningen zien aan de jury en het publiek, waardoor zij hun seizoen goed afgesloten hebben met een zilveren medaille.
In de ochtend kwamen de D+ teams in actie. Het D+ duo (Marith Terpstra en Eline Mulder) had helaas een klein foutje in hun balansoefening, maar wist met de tempo oefening de hoogste score van hun categorie te behalen. Zij werden na twee oefeningen 4de in hun categorie. Het D+ trio (Aniek Braam, Hilse van der Woude en Esmee Rijpstra) liet twee mooie oefeningen zien en mocht uiteindelijk de zilveren medaille in ontvangst nemen.
In de middag mochten de C teams hun oefeningen laten zien. C junioren trio (Jannie de Beer, Marrit Posthumus en Marit Kuipers) wist twee strakke oefeningen aan de jury te tonen, en behaalde daarmee een mooie derde prijs. Het C senioren duo (Femke Postma en Else Brink) sloot het wedstrijdseizoen af met twee strakke oefeningen en liet met een vierde plaats zien bij de top van hun categorie te behoren.
Helaas kon het team Marrit Heegstra, Anouck Hofstede en Lisa Mulder niet meedoen aan de wedstrijd in verband met een vervelende blessure.