Mariniers trainen in Dokkum

dinsdag 26 april 2011

 De 22ste infanteriecompagnie van het Korps Mariniers traint op woensdag 27 april in Dokkum in ‘Optreden in Verstedelijkt Gebied’.  De oefening vindt plaats in nauw overleg met de gemeente en de lokale autoriteiten.
 
De militairen trainen in Dokkum om zo realistisch mogelijk vertrouwd te raken met gevechtssituaties in dorpen en steden. De patrouille trekt gedurende de dag van de oostkant van Dokkum naar de westkant. Hierbij zal ook contact gemaakt worden met de inwoners. In het oefenscenario wordt ook een ontruiming van het gemeentehuis meegenomen. In de middag zal het gemeentehuis daarom korte tijd gesloten zijn.

Aan het einde van de oefening voeren de mariniers een offensieve operatie uit op een oefenlocatie aan de rand van de stad. Mogelijk dat er dan schietgeluiden te horen zijn bij industrieterrein Betterwird.

Door de oefening kunt u militairen en voertuigen zien, die u niet gewend bent in de gemeente. Uiteraard probeert de eenheid om omwonenden zo min mogelijk tot last te zijn. Mocht u vragen hebben dan kunt u bellen met het algemeen nummer van de politie: 0900-8844.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 19:00
    Hitz op Tongersdei
    Sjoerd Gjalt de Vries
  • 19:00 - 20:00
    Jazz Go Blue
    Gert Nitters
  • 20:00 - 21:00
    Country Trail
    Albert de Vries
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?