Goede kans voor wie ooit nog een vakantievilla wil bezitten, maar niet zomaar 150.000 euro op tafel kan leggen: bij de VV Eenrum kun je een vakantievilla (of een auto, of een vakantiecheque) winnen voor 98 euro. Het sportcomplex van VV Eenrum is toe aan renovatie en innovatie en daarom organiseert de vereniging een spectaculaire verloting.
De te winnen vakantievilla staat op het prachtige park Suyderoogh, midden in het Nationaal Park Lauwersmeer. De villa is volledig ingericht; je kunt er dus meteen in of je kunt de villa gaan verhuren! Als 2e prijs kun je een gloednieuwe Renault Twingo Collection in de kleur metallic zwart winnen en een vakantiecheque van 1000 euro is de 3e prijs. Alle prijzen zijn geheel belastingvrij!
Er worden maximaal 9900 loten verkocht, dus de winkans is enorm. Vergelijk dat maar eens met de Staatsloterij, waar per maand miljoenen loten worden verkocht! De vereniging heeft een vergunning van de Kansspelautoriteit onder nummer 12589 en de trekking vindt plaats op 19 oktober 2018 in Eenrum onder toezicht van een notaris. Alle informatie over en de voorwaarden van deze spectaculaire loterij staan op www.huisverloting.nl.