Afgelopen zaterdag had de Granaet teveel kansen nodig om de wedstrijd naar eigen hand te zetten. Op een zonnige herfstdag klonk om 15.30 uur het startsignaal in Mantgum. Al vrij vlot daarna wist een dame van WWC de korf van afstand te vinden en tekende voor de thuisploeg hiermee de 1-0 aan. De Granaet wist via een goed uitgespeeld kansje achter de korf de gelijkmaker te scoren. Ook de1-2 was via een uitstartbal voor de Granaet. WWC kon via een van de vele gemakkelijk gegeven vrijeballen deze middag de score weer gelijk trekken. Het spelbeeld in de wedstrijd zou vanaf nu eigenlijk de hele wedstrijd gelijk blijven. De voorsprong voor de Granaet kon niet behouden worden. Er stond amper wind, maar ondanks dat vonden veel schoten van de Granaet geen korf. Hiermee kon de score niet verder uitgebreid worden. In het andere vak ging het echter anders, hier werd na makkelijk combineren de korf zomaar gevonden. Het was dan ook Gerben de Vries die via een afstandschot de 3-2 scoorde.
Nog geen minuut later was het weer de beurt van WWC en via een uitstartkansje kwam de ploeg weer op gelijke hoogte. Karsten Ettema wist ondanks het foute verdedigen tijdens een vrije bal deze er toch in te krijgen, 3-4. Door een slim gezochte strafworp kon WWC weer aanklampen. In de laatste minuut van de eerste helft en met een stand van 6-6 wist Jabic de Jager via een afstandschot het laatste doelpunt van de eerste helft te scoren, 6-7. Zorgvuldig de juiste mensen in stelling brengen voor het schot, dit kon de tweede helft wel ietsbeter. Ook het beheerster omgaan met de kansen moest beter, want deze waren er genoeg.Vol goede moed ging de ploeg uit Dokkum weer de zon in. Het was nu niet WWC maar de Granaetdie wist te scoren. Doormiddel van een afstandschot kon de score nu eindelijk worden uitgebreidnaar twee punten verschil, 6-8. Doel was nu om WWC verder op afstand te zetten. Dit slaagde niet. WWC scoorde via afstand de 7-8. De Granaet had hier vrij vlot een antwoord op, middels eenuitstartbal wist Aly Cuperus het verschil weer op twee te zetten.
Nog geen 30 seconden hierna washet weer WWC die zichzelf in de wedstrijd hield. Een afstandschot vond de korf en hierma kwam WWC weer op 1. Gerben de Vries, die deze middag een puike pot speelde tegen zijn lange heer, tekende voor zijn derde doelpunt en dit gaf de Granaet weer wat ruimte. De Granaet ging op zoek naar de bevrijdende treffer, maar vond deze niet. Een aantal keer dicht bij een doelpunt, maar zo ver weg. En in de sport zie je het vaak, als de ene ploeg verzaakt te scoren, dan doet de andere ploeg het wel. En zo ging het, de thuisploeg scoorde de 9-10 en ook de 10-10 viel uiteindelijk. Beide ploegenwisten hierna nog eenmaal de korf te vinden. Via een afstandschot kwam de Granaet voor de laatste keer op voorsprong, maar WWC beantwoordde deze ook met een afstandschot. Tijdens de laatste minuten was de Granaet een aantal keer dicht bij de zege, helaas mocht dit niet baten. Deze wedstrijd had twee punten op moeten leveren. Volgende week een nieuwe ronde, nieuwekansen. De Granaet 1 zal het volgende week om 15.30 uur thuis opnemen tegen DTS. De Granaet 2 zal het na deze wedstrijd opnemen tegen DTS 2.
Doelpuntenmakers: Jabic de Jager (4), Gerben de Vries (3), Karsten Ettema (3) en Aly Cuperus (1).