Klanten van de Jumbo winkel aan de Rondweg en Hantumerweg in Dokkum kunnen vanaf 1 november sparen voor de lokale sportclubs. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvangen klanten een gratis sportverenigingspunt voor sportmaterialen. Zij mogen zelf bepalen aan welke van de deelnemende sportverenigingen zij de gespaarde punten doneren. De ‘Sparen voor je sportvereniging’ actie duurt nog tot en met 13 december.
De volgende sportverenigingen doen mee aan de spaaractie bij Jumbo Dokkum:
1. Basketbalvereniging Arrows
2. Chr. Gymastiekvereniging Excelsior
3. Voetbalvereniging Be Quick Dokkum
4. Gym/Vollybalvereniging Animo
5. Korfbal Tinnen Leppel
6. Sportvereniging Ternaard
7. Tennisclub Dokkum
8. Tennisclub Metslawier
9. Voetbalvereniging Holwerd
10. Voetbalvereniging Dokkum
11. Zwem en Polo club de Graneat
De door klanten gespaarde punten worden per sportvereniging omgezet in een geldbedrag. Hiervan kunnen de verenigingen zelf benodigde sportmaterialen zoals hesjes, ballen, goaltjes, pionnen en dergelijke aanschaffen.
Jong en oud in beweging
“De ‘Sparen voor je sportvereniging’ actie sluit goed aan bij onze maatschappelijke doelstellingen. Als familiebedrijf en toonaangevende supermarktketen staat Jumbo midden in de samenleving. Daarvan is sport een wezenlijk onderdeel. Sporten is belangrijk voor ons welzijn en ook voor de gezondheid en ontwikkeling van onze kinderen. Ik vind het geweldig dat onze klanten hun favoriete sportverenigingen kunnen steunen met materialen waardoor meer mensen, jong en oud, in beweging kunnen komen”, aldus Peter Feenstra en Dick Hovenkamp bedrijfsleiders van beide Jumbo’s in Dokkum.