Twee jaar geleden heeft de jeugd van wielervereniging Otto Ebbens uit De Westereen meegedaan aan een sponsoractie van de Poiesz supermarkten. Dit heeft destijds geresulteerd in een mooi geldbedrag dat bestemd was voor jeugdafdeling van de vereniging. Dit jaar mag WV Otto Ebbens wederom meedoen aan de sponsoractie van Poiesz. Vanzelfsprekend hopen de jeugdleden weer op een geweldig sponsorbedrag. Jij kunt daarbij helpen! Hoe? Lees snel verder!
Net als de voorgaande edities loopt de Jeugd Sponsoractie ook dit jaar acht weken lang. De actie begint op maandag 8 februari en eindigt op zaterdag 2 april. Tijdens de jeugd sponsoractie staat de winkel vol met superaanbiedingen die veel voordeel opleveren. Hoe werkt de actie? Bij elke € 10,- aan boodschappen krijgen Poiesz klanten een Jeugd Sponsor Munt. Deze munten kunnen gedoneerd worden in een speciale koker die bij de Poiesz vestiging in De Westereen staat. Hoe meer munten WV Otto Ebbens verzamelt, hoe hoger het uiteindelijke sponsorbedrag. Daarom vragen we om hulp! We hopen dat je aan de jeugd van WV Otto Ebbens wilt denken en de sponsormunten wilt doneren in de daarvoor bestemde koker als je boodschappen doet bij Poiesz.
Ben je niet in de gelegenheid om de munten in te leveren in De Westereen? Geen nood, misschien ken je iemand van WV Otto Ebbens. Dat kan een jeugdlid zijn, of misschien wel iemand uit het bestuur. Of misschien komt je vader, moeder, neef of buurman geregeld in De Westereen. Hij of zij kan altijd de sponsormunten inleveren. Daarnaast staan er bij Meindert Fietsplus in Hurdegaryp en bij trainingscentrum De Vesteynde in de Westereen ‘spaarpotbidons’ waar je de sponsormunten in kunt doen. Mogelijkheden genoeg dus! De opbrengst van de sponsoractie komt geheel ten goede aan de jeugdafdeling van WV Otto Ebbens. Vanzelfsprekend zijn zij hartstikke blij met elke ingeleverde sponsormunt!