Jelle Boerema in gesprek met staatssecretaris Visser · Foto('s): Eigen foto
  Eigen foto

Jelle Boerema in gesprek met staatssecretaris Visser

zondag 11 november 2018

Deze week sprak wethouder Jelle Boerema van Kollumerland c.a. op het ministerie van Defensie met staatssecretaris Barbara Visser. De staatssecretaris was nieuwsgierig naar de bijzondere combinatie wethouder en beroepsmilitair en hoe deze twee banen te combineren zijn.

Een bevestiging voor haar welke mooie kansen defensie biedt en wat een aantrekkelijke werkgever defensie is. Bovendien laat Jelle zien dat militairen staan voor hun mensen en hun doorzettingsvermogen en gedrevenheid uitstekend kunnen inzetten in de maatschappij. ‘Ik ben trots op Jelle dat hij zijn werk als militair combineert met het wethouderschap en laat zien dat hij doorgaat waar anderen stoppen’, aldus de staatssecretaris.

Wat ook niet onbesproken is gebleven tijdens het gesprek is de regio Noordoost Fryslân en de regiodeal. Niet de portefeuille van de staatssecretaris maar ze was wel erg geïnteresseerd in de regio. Wat haar bijzonder aansprak was de samenwerking tussen de zes Noordoost Friese gemeenten en de aansprekende resultaten die dit heeft opgeleverd. Zoals de Sintrale As, Kansen in Kernen, Kollum Watersportdorp en stationsgebied Buitenpost. Hierin zag ze ook de overeenkomsten met Defensie, in samenwerking bereik je het beste rendement.

Jelle benoemde de Regiodeal als ultieme kans voor Noordoost Fryslân. Hierin is een prominente plaats voor de bouw- metaal- en agrarische sector. Dit geeft de kans om nog meer welvaart te brengen voor de regio en zich te ontwikkelen tot een dynamische plattelandsregio. Noordoost Fryslân vol zelfvertrouwen die de bescheidenheid van zich heeft afgeschud!

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?