Inwoner Feanwâlden voor heling aangehouden · Foto('s): 

Inwoner Feanwâlden voor heling aangehouden

woensdag 13 augustus 2014

Een 45-jarige inwoner van Ravenswoud heeft zijn op 14 juli gestolen rubberboot terug dankzij een zoektocht op verkoopsites. De man zag de boot op een site te koop staan in Feanwâlden, maakte een afspraak en informeerde de politie. Deze arresteerde de verkoper, een 20-jarige man. De rubberboot met buitenboordmotor werd in de nacht van 14 op 15 juli gestolen uit een kanaaltje in Feanwâlden. De dieven knipten de ketting door waarmee het vaartuig aan een boom vastzat.

De eigenaar zag afgelopen weekend zijn boot op een verkoopsite op internet staan. Bij een bezoek dinsdag aan de verkoper in Feanwâlden werd hem verteld dat deze het vaartuig drie jaar terug nieuw in Drachten had gekocht. Nadat de 45-jarige had gezegd nog even over de koop te willen nadenken, belde hij de politie. Ook tegenover de politie beweerde de 20-jarige verkoper in eerste instantie dat hij de boot nieuw had gekocht.

Nadat hij was aangehouden, gaf de man toe dat hij de boot medio juli van een bekende had gekocht. Tegen hem is proces-verbaal wegens heling opgemaakt. De boot is bij de echte eigenaar terug. De politie doet verder onderzoek naar de diefstal.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?