Welk team ging er met de prijs vandoor? Zaterdag was de uitslag van The Ultimate Bartenders. Een wedstrijd georganiseerd door de Manolitobar te Kollum. Klanten van de Manolitobar konden bij deze wedstrijd met een zelf georganiseerd feest achter de bar staan. Het team die uiteindelijk de meeste omzet had gescoord, won een weekend naar Amsterdam mét zakgeld.
6 teams deden deze keer mee. De deelnemers van de teams ”Après Ski”, ”Gemaskerd bal” en ”WK party” eindigden samen op de 4e plaats. Op de 3e plaats kwam het team van ”Dirty Disney”. Op de tweede plaats eindigden de jongens uit Burum met een ”Carnaval party”. En ondanks dat alle teams erg fanatiek waren en een mooi feest hadden neergezet, kon er maar één de winnaar zijn. Het team van het feest ”DAK’ERAF” won uiteindelijk deze wedstrijd en ging er vandoor met een weekendje Amsterdam en €300.- zakgeld als cadeau. Een welverdiende prijs!
De omzet werd berekend op basis van de hoeveelheid verkochte consumpties. Voor het feest kregen ze een budget waarmee ze het feest konden aankleden. Mochten ze van hun budget een bedrag overhouden, werd dit verdubbeld bij hun omzet. Alle teams hebben een leuk feest neergezet en de Manolitobar kan terugkijken op geslaagde avonden. Hoogstwaarschijnlijk wordt de wedstrijd volgend jaar weer gehouden.