Hoekstra Installatiebedrijf nieuwe sponsor WTOC · Foto('s): 

Hoekstra Installatiebedrijf nieuwe sponsor WTOC

zaterdag 29 september 2012

Voor de senioren- en damesteams van WTOC was het zaterdag een bijzondere dag, zij kregen wedstrijdtenues van de nieuwe sponsor, Hoekstra Installatiebedrijf uit Oudwoude. Voor het eerste team was er verder nog een wedstrijdshirt dat gebruikt kan worden bij uitwedstrijden, het derde team werd in nieuwe kleding gestoken in samenwerking met een andere sponsor.

Hoekstra Installatiebedrijf  biedt een breed scala aan werkzaamheden op het gebied van water-, gas- en elektrische installaties daarnaast maakt ook de levering van airco systemen onderdeel uit van de mogelijkheden bij het bedrijf. Verder wordt er steeds meer aandacht besteed aan de verschillende vormen van alternatieve energie. Ale Hoekstra ziet de sponsoring, in eerste instantie voor vijf jaar, als een investering in de dorpsgemeenschap. Zelf heeft hij ook gevoetbald, ‘’mar nooit heger dan het tredde alvetal’’. Inmiddels zijn de schoenen aan de wilgen gehangen en beperkten de kontakten met de vereniging zich tot het bezoeken van de wedstrijden op zaterdag en daarna gezellig nazitten in de kantine.

‘Wat my opfalt is de ynset fan bestjûr en frijwilligers by de klub, ik wol dêr graach myn bydrage oan leverje, it giet om de leefberhiet fan de doarpen’’. De nieuwe sponsor komt in de plaats van Paardenhouderij P. Wijbenga die zeventien jaar lang de hoofdsponsor was van WTOC. Voorzitter Wessel van der Ploeg is uiteraard zeer ingenomen met de bijdrage van Hoekstra Installatiebedrijf. Er waren al contacten als subsponsor ‘’We ha der net sa lang oer praat, we wiene it gau iens. As feriening binne we der wiis mei dat de spilers ’Hoekstra Installatiebedrijf’ op de shirts ha’’. 

Naast de shirtreclame wordt de naam van de nieuwe sponsor ook uitgedragen rond het veld, in de kantine en bij de ingang van het voetbalveld aan de Wygeast. Van der Ploeg benadrukt verder dat deze sponsoring uitstekend past in de activiteiten van de voetbalvereniging. Naast de sportieve prestaties op het veld wordt er ook hard gewerkt aan andere zaken. De kantine is gerenoveerd en ziet er weer piekfijn uit, de trainingsfaciliteiten zijn verbeterd met meer ruimte en een betere lichtinstallatie. Reden voor bestuur en leden de toekomst positief tegemoet te zien.

© Foto: Sake Beerstra  & Verslag: van Wieger Rekker

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 08:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 08:00 - 09:00
    Goed Gestemd
    Oebele en Sia Vries
  • 09:00 - 11:00
    Tsjerke-tsjinst
    Dienst uit de streek
  • 11:00 - 12:00
    Capriccio
    Haite Schukking
  • 12:00 - 14:00
    Blasmusik im Herzen
    Durk en Annelies
  • 14:00 - 17:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 17:00 - 18:00
    Geloven en Beleven
    Harry Nienhuis
  • 18:00 - 19:00
    Wâldklanken
    Harry Nienhuis
  • 19:00 - 21:00
    RTV Metalcafé
    Marcus en Jitse
  • 21:00 - 22:00
    Met de voet tussen de deur
    Martin van der Velde
  • 22:00 - 00:00
    New Age
    Kees Haremaker
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?