HALLUM – De jonge Hindrik Gommers uit Kollumersweach heeft op zaterdag 26 augustus de grote prijs van Hallum gewonnen in de Stockcar F1 klasse.
De coureur die dit jaar de overstap maakte van de junioren naar de “grote jongens” was een klasse apart. Een paar weken geleden stond de rookie al op de eerste rij bij de startposities voor het Nederlands kampioenschp en op Hallum kon niemand hem bijhouden vanaf zijn startpositie. Marco Kandt uit Nieuwerkerk a/d IJssel kwam dichtbij, maar het lukte wederom niet om te winnen. Gert-Jan Klok wist na een stevige inhaalactie de derde plek over te nemen van Rene Polstra in de grote finale.
De autocross van Hallum werd verreden onder zonnige omstandigheden. Ruim 4.000 bezoekers waren aanwezig bij dit jaarlijkse evenement dat al wordt georganiseerd sinds 1959.
Uitslagen:
Stockcar F2
1. Sven Postma
2. Michel Schutter
3. Robin Roos
Rodeo
1. Adrie van Diepe
2. Gerlof Fokkema
3. Richard Reitsma
FAC1600
1. Jaap van der Velde
2. Erven Hessel Swart
3. Arjen Visser
Vrijestandaard
1. Peter Kok
2. William Polling
3. Jelle Bergsma
F2 Junioren
Finale:
1. Daicy Goos
2. River Anker
3. Hylke Miedema
Dagwinnaar F2 junioren: Hylke Miedema