Helft kaarten MPF Marum verkocht · Foto('s): 

Helft kaarten MPF Marum verkocht

vrijdag 04 september 2009

De helft van de kaarten voor het komende Mega Piratenfestijn in Marum is al weer verkocht. Het reizende muziekfestival vindt op 9 oktober plaats in een enorme feesttent aan de Haarsterweg. Op het programma staan optredens van tal van bekende artiesten uit de piratenwereld. Een greep uit het programma, wat dacht u van Jan Smit, Nick & Simon, Jan Keizer, Jannes, Frans Duijts en Thomas Berge? De tent kan plaats bieden aan vele duizenden bezoekers. De voorverkoop is reeds begonnen. Kaarten kosten 22,50 euro.


Organisator Eddy Mensink raadt de fanatieke liefhebbers van het Nederlandstalige lied aan om tijdig kaarten te kopen. “Want straks ben je te laat. In de laatste weken voor het MPF gaat het overal ontzettend hard met de voorverkoop, weten we uit ervaring. We schrikken er soms van wat zwarthandelaren voor een kaartje durven te vragen op internet. En dat terwijl wij er juist alles aan doen om de kaartprijs zo laag mogelijk te houden.”
Het reizende muziekfestival is onlosmakelijk verbonden met de huidige populariteit van het Nederlandstalige lied. Niet voor niets maakt de TROS inmiddels registraties van het festival voor het TV-programma Sterren.nl. Vandaar dat het Mega Piratenfestijn de naam TROS mag dragen.


Het Mega Piratenfestijn is in Oost- en Noord-Nederland al een begrip, maar de rest van Nederland volgt in hoog tempo. Het reizende muziekfestival heeft dit jaar zeventien haltes en is onder andere te gast in Lemelerveld (Ov); Nieuwleusen (Ov); Borger (Drenthe), maar ook in Heerhugowaard en Lutjebroek (Noord Holland), Neer (Limburg) en Wanroij (Brabant).
De formule is even simpel als doeltreffend. Een groot aantal bekende artiesten treedt op en de van RTV-Oost bekende presentator Willie Oosterhuis jut het publiek op tot volledige euforie. Ook op het podium is ruimte voor enkele gelukkige bezoekers.


Het resultaat is dat de sfeer van het podium afspat. De condens komt van het tentzeil naar beneden. En het publiek bouwt zijn eigen feestje. In de polonaise, hossend of gewoon lekker met een biertje in de hand van achteruit de tent (waar alles wat op het podium gebeurt te volgen is op grote filmschermen). Sfeer, sfeer en nog eens sfeer. De Mega Piratenfestijnen zijn geen feesten, het zijn vieringen. Vieringen van het piratenleven; vieringen voor de liefhebbers van deze zenders en vieringen van de (doorgaans) Nederlandstalige muziek. En dat hebben de landelijke media inmiddels ook door. Niet voor niets is het MPF een samenwerking aangegaan met de TROS, die registraties van het festival maakt voor het programma Sterren.nl.
Het programma bestaat niet alleen uit grote namen. Ook verschillende talenten uit de regio rond Marum zullen een kans krijgen om hun liedjes te zingen voor een groot publiek.


Line-up:
Jan Smit, Nick & Simon, Jannes, Marianne Weber, René Schuurmans, Koos Alberts, Frans Duijts, Thomas Berge, Monique Smit, 3 J’s, Jan Keizer, Evert Baptist, Peter Koelewijn, Grad Damen, Charlène, Burdy, Helemaal Hollands, Lucas & Gea, Frank van Etten, Alex, Rene Karst, Bouke, Piratentoppers, Harm Wolters, Patrick!, Martin Dams, Sterren van Goud, Jan & Zwaan, Jacques Herb, Koos en Joke, Henk Pleket, Tips voor de Top en vele, vele anderen.


Voorverkoopadressen:
Kaarten kosten 22,50 euro per stuk en zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de Primera in Marum; De Stille Genieter in Harkema, DJ Toppers in Zwaagwesteinde; Van de Akker CD Specialist in Leeuwarden; Snip’s Autocentrum in Doezum; Easy Entertainment in Leek; Expert Beenen in Gorredijk; Marista Records in Drachten en de Bruna in Surhuisterveen. Ook bij alle vestigingen van Music Store in de Benelux, de vestigingen van Primera en bij Paylogic (www.paylogic.nl, tel: 0900-72956442) kunt u kaarten bestellen. Tevens zijn kaarten verkrijgbaar op de site www.megapiratenfestijn.nl.


MPF Marum
Locatie: Haarsterweg
Entree: 22,50 euro
Tent open: 18.30 uur
Aanvang: 20.00 uur
Meer info:
www.megapiratenfestijn.nl.


© Foto’s: Archief RTV Noordoost-Friesland

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Helft kaarten MPF Marum verkocht · Foto('s): 
Helft kaarten MPF Marum verkocht · Foto('s): 
  

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?