Harkema-Opeinde en Jan van Dijk na seizoen uit elkaar
zondag 12 december 2021
HARKEMA – Na drie seizoenen gaan Harkema-Opeinde en hoofdtrainer Jan van Dijk uit elkaar. De in Drachten woonachtige oefenmeester gaf eerder deze week te kennen het tijd te vinden voor een andere uitdaging.
In de drie seizoenen waarin Van Dijk trainer was van de Harkemaster hoofdmacht speelden de maatregelen omtrent het Coronavirus dikwijls een belemmerende factor. In Van Dijk zijn eerste seizoen op De Bosk was Harkema-Opeinde na een reeks van 13 duels zonder nederlaag hard op weg de koppositie in te nemen toen de competitie werd stil gelegd. Nog steeds zijn veel Harkema-aanhangers er van overtuigd dat er een kampioenschap was behaald als de competitie was afgemaakt.
Het vorige seizoen kwam eigenlijk nooit op gang. Ondanks dat bleef de groengele brigade in de 7 officiële duels die werden gespeeld ongeslagen. Het zorgde ervoor dat toen dit seizoen begon bijna een 53 jaar oud record – 22 opeenvolgende wedstrijden zonder nederlaag – uit de boeken werd geschoten. Ondanks die fraaie reeks zijn de resultaten tot op heden niet in overeenstemming met de verwachtingen. Er volgt echter nog een lange tweede seizoenshelft. Dat hierin veel kan veranderen weten we nog van 2 jaar geleden, toen Harkema-Opeinde in maart tegen degradatie vocht en 8 weken later om promotie speelde. Wat verheugend is zijn de vele junioren die met Van Dijk aan het roer debuteerden voor het groengele vlaggenschip. Alleen al dit seizoen waren er 6 jongelingen die voor het eerst in de hoofdmacht opdraafden. Een mooi fundament voor de toekomst!
Kortom, we gaan er nog een mooie tweede seizoenshelft van maken. Jan bedanken we alvast met de werkzaamheden die hij tot op heden heeft geleverd en ongetwijfeld nog leveren gaat. We Jan veel succes met zijn nieuwe uitdaging, die ongetwijfeld op zijn pad komt!
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp. Stuur je tip, video of foto's naar: 0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.
VANDAAG OP DE RADIO
105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
00:00 - 17:00
It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
17:00 - 18:00
Ouwe Meuk
Leo Smidt
18:00 - 19:00
Willem yn 'e Jûn
Willem Mulder
19:00 - 20:00
Fryslân Fan
Jaap van der Laan
20:00 - 21:00
Werom yn de tiid
Sietse Weistra
21:00 - 00:00
It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.OkNeePrivacybeleid