KOLLUMERPOMP – De pandemie heeft ons dagelijks leven flink op zijn kop gezet. Sociale uitsluiting was één van de risico’s wat ons kon overkomen. Jong en oud kreeg er mee te maken. Nu gaat het de goede kant weer op en hebben we behoefte om samen te komen, samen te organiseren en samen onze interesses te delen.
Daarom wordt er op vrijdag 22 en zaterdag 23 oktober een grote Fototentoonstelling in combinatie met hobby en kunst georganiseerd in dorpshuis Het Trefpunt in Kollumerpomp.
Het Pompster fotoarchief is nog uitgebreider dan 3 jaar geleden. Daarnaast worden er oude gebruiksvoorwerpen uit ons dorp getoond en presenteren dorpsgenoten hun hobby’s in allerlei vormen. Kortom: een breed opgezette tentoonstelling voor jong en oud!!! De toegang is gratis!! (wel is er de mogelijkheid een kleine bijdrage te geven).
We hopen op een groot aantal belangstellenden en we zien u graag om 15:00 uur bij de opening op 22 oktober!! Alvast van harte welkom! Vrijdag 22 oktober van 15:00 – 18:00 uur en van 19:30 – 21:00 uur. Zaterdag 23 oktober van 14:00 – 20:00 uur.
De toegang is gratis!! (wel is er de mogelijkheid een kleine bijdrage te geven).