Afgelopen donderdag 6 december jl. werd er voor de tweede keer een kerstmarkt gehouden voor alle werknemers van de vier locaties Surhuisterveen, Grijpskerk, Kollum en Buitenpost van het Lauwers College. Na het succes van vorig jaar is er ook dit jaar weer gekozen voor de mogelijkheid om personeelsleden hun eigen pakket samen te laten stellen.
Bij binnenkomst ontvingen de werknemers een bonnenkaart waarmee men kon “winkelen” bij een aantal van de plaatselijke middenstanders. Deze stonden opgesteld met kraampjes rondom de zitkuil in de school. Ook was het mogelijk om de bonnenkaart geheel of gedeeltelijk te doneren aan goede doelen, dit jaar is er gekozen voor het KWF en het WNF.
Onder het genot van een hapje en een drankje was het een gezellig samenzijn. De organisatie kan terugzien op een zeer geslaagde en drukbezochte middag!
© Eigen foto