DOKKUM – Bij Be Quick Dokkum wordt alweer druk gewerkt aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. De huidige selectie blijft zoals het nu lijkt vrijwel volledig intact. In de komende weken zullen de puntjes op de i worden gezet.
Be Quick is blij met het nieuws dat Frits Veenema de gelederen komt versterken. De snelle aanvaller heeft vanaf zijn jeugd de geelblauwe kleuren van Be Quick gedragen, maar heeft twee jaar geleden de overstap naar Buitenpost gemaakt. Frits maakte daar deel uit van de A-selectie die op het vierde divisie niveau acteert. Veenema maakte met regelmaat zijn wedstrijdminuten, maar werd helaas ook geplaagd door een aantal blessures. De 24- jarige aanvaller gaat nu weer deel uitmaken van de A-selectie van Be Quick en komt daar veel oude bekenden tegen. Frits Veenema: ‘Ik zie met veel plezier uit naar het nieuwe seizoen en wil mij graag volledig inzetten voor de club’.
De selectie staat volgend jaar onder leiding van hoofdtrainer René Dijkstra, die na vijf jaar Stiens de overstap maakt naar de Bonifatiusstad. Het programma voor de voorbereiding is nagenoeg rond. De training van de A-selectie start op dinsdag 6 augustus en de tegenstanders van de voorbereiding zijn bekend.