Frigro wint in laatste minuten van Emmeloord · Foto('s): 

Frigro wint in laatste minuten van Emmeloord

zondag 14 april 2013

Zaterdag speelde de Scheepvaartbedrijf Van Santen formatie uit Gerkesklooster Stroobos de thuiswedstrijd tegen Emmeloord-Marknesse uit Emmeloord. De vorige ontmoeting wist Frigro net niet te winnen, toen werd het 12-11 voor Emmeloord. De wedstrijdbal werd aangeboden door Piet de Vries en Loonbedrijf Plantinga beide uit Gerkesklooster.

Het begin van de wedstrijd was aan Frigro kant slordig. Het eerste doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Emmeloord wat een afstander wist te raken. Emmeloord kwam ook op 0-2 ditmaal door een kansje van een dame. Hierna stond het bij Frigro beter en wisten ze de stand weer gelijk te trekken tot 2-2. Doelpunten waren van Wim Oostra en Jan Veenstra. Emmeloord wist daarna het gat weer na 2 doelpunten te trekken door 2 afstandsschoten te benutten. De score ging gelijk op tot 5-5. Doelpunten aan Frigro zijde waren van Jan Veenstra en Karin van der Molen 2x, allen afstandsschoten. Voor rust wist Emmeloord nog 3 keer te scoren waarbij de ruststand op 5-8 kwam in het voordeel van Emmeloord.

In de rust kreeg Frigro te horen dat ze de kansen moesten afmaken die ze kregen en zorgen voor langere aanvallen.

Na rust was het Frigro dat als eerst tot scoren kwam door een afstander van Karin van der Molen. Er werd weer om en om gescoord tot een stand van 8-11 in het voordeel van Emmeloord. Doelpunten Frigro kwamen van Wim Oostra en Albert van Dijk. Daarna was het frigro wat een laatste poging deed om de wedstrijd nog te doen kantelen door drie doelpunten op rij te maken was de stand weer gelijk 11-11. Doelpunten waren van Gerdien Kuipers, Anoek Pothoven en Koen Wouda, allen een afstander. Maar Emmloord wist de voorsprong weer te pakken door een kansje goed af te ronden. Het was Frigro dat alsnog aan het langste eind trok want Jan Veenstra wist de stand gelijk te maken door een afstander te benutten en het was Koen Wouda die Frigro voor het eerst op een voorsprong wist te zetten deze wedstrijd en het daarna niet meer uit handen gaf. Door een goede teamprestatie wist Frigro deze wedstrijd winnend af te sluiten met 13-12.

Doelpuntenmakers deze wedstrijd waren voor Frigro: Jan Veenstra 3x , Karin van der Molen 3x, Koen Wouda 2x, Wim Oostra 2x, Albert van Dijk 1x, Gerdien Kuipers 1x en Anoek Pothoven

De volgende wedstrijd voor Frigro is op 27 april om 15:30 uur tegen Wik’34 uit Damwâld.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 08:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 08:00 - 09:00
    Goed Gestemd
    Oebele en Sia Vries
  • 09:00 - 11:00
    Tsjerke-tsjinst
    Dienst uit de streek
  • 11:00 - 12:00
    Capriccio
    Haite Schukking
  • 12:00 - 14:00
    Blasmusik im Herzen
    Durk en Annelies
  • 14:00 - 17:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 17:00 - 18:00
    Geloven en Beleven
    Harry Nienhuis
  • 18:00 - 19:00
    Wâldklanken
    Harry Nienhuis
  • 19:00 - 21:00
    RTV Metalcafé
    Marcus en Jitse
  • 21:00 - 22:00
    Met de voet tussen de deur
    Martin van der Velde
  • 22:00 - 00:00
    New Age
    Kees Haremaker
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?