Friese Blokkers willen door, ook nu de voorraad is opgekocht · Foto('s): 

Friese Blokkers willen door, ook nu de voorraad is opgekocht

vrijdag 13 december 2024

KOLLUM/BURGUM – Ondernemers uit Dokkum hebben honderden containers met Blokker-artikelen opgekocht, maar wat betekent dat voor de vier Blokkers in Fryslân die na het faillissement open willen blijven? Van de achttien Blokker-vestigingen in Fryslân zijn vier franchisewinkels: ze werken onder de vlag van Blokker, maar worden gerund door eigen ondernemers. Die vestigingen staan in Kollum, Workum, Burgum en Balk.

Hoe komen ze nu aan hun spullen, nu meer dan 200 containers zijn opgekocht door Dokkumer ondernemers? De impact lijkt voorlopig beperkt, zegt de bedrijfsleider van het filiaal in Balk tegen Omrop Fryslân. “Ik kan er niet veel over kwijt, maar ik ga door. Met ons vieren gaan we ervoor. Onder welke naam is nog niet duidelijk, dat bekijken we nog.”

Auteur: Redactie RTV NOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 18:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 18:00 - 19:00
    Lytse Klankjes
    Jikke Wiersma
  • 19:00 - 21:00
    Leafde foar Muzyk
    Klaske Ferwerda
  • 21:00 - 23:00
    De Smachtwacht
    Mark & Frank Spijkers
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?