[Advertenties]
Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema · Foto('s): 

Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema

donderdag 08 juli 2010

Woensdagmiddag werd op de o.b.s. Professor Casimir te Kollum een feestelijke receptie gehouden voor het afscheid van directrice Anneke van Dellen- Veenema. Zij maakt per 1 augustus 2010 gebruik van de vervroegde uittreding. Op 19-jarige leeftijd is Anneke haar carrière begonnen als kleuterleidster in Veenhuizen. Al twee jaar later werd ze al hoofdleidster in het Groninger Opende.


Mede door de geboorte van de kinderen is ze daarna gestopt met werken. In deze jaren bleef het onderwijs haar boeien en heeft ze studie pedagogiek gaan volgen op de Rijksuniversiteit te Groningen en met goed gevolg. Na 12 jaar ging ze weer aan het werk en werd adjunct in Surhuisterveen wat ze met veel plezier heeft gedaan. Later werd een locatieleider gevraagd op het gerealiseerde school op het AZC te Kollum. Dit werd voor Anneke een nieuwe uitdaging. De school op het AZC maakte onderdeel uit van de o.b.s. Professor Casimir te Kollum.


Door het plotseling overlijden van de toenmalige directeur Jan Alberda werd Anneke na een jaar de nieuwe directrice. Dit heeft Anneke tot op heden met zeer veel plezier gedaan. De school op het AZC werd gesloten en 5 jaar geleden werd ook de o.b.s. Van Heemstraschool in Oudwoude, die met sluiting werd bedreigd, een onderdeel van de o.b.s. Professor Casimir te Kollum.


Voor Anneke was het schoolgebouw haar tweede woning waarin altijd het kind centraal stond. Het was voor haar geen baan van 8 tot 5, maar dag en nacht werd er gewerkt, zelfs op zondag. Verder stond Anneke bekend als goed toegankelijk voor iedereen. ‘We dogge it goed of wy dogge it net’, een van de spreuken van Anneke welke door het leerkrachten-team op de school zal worden gemist.


Laatste schooldag
Donderdag was de laatste schooldag voor de zomervakantie van de leerlingen. Ook deze dag stond uiteraard geheel in het teken van het afscheid van Juf Anneke. Geheel in stijl en met een luxe limousine werd Anneke en echtgenoot naar de school gebracht waar een warm welkom stond te wachten. Alle leerlingen vormden een erehaag waarbij vrolijk met vlaggetjes werd gewapperd. In de school werd door alle leerlingen een musical opgevoerd waarbij Juf Anneke centraal stond. Een schitterend geheel. Na afloop werden nog vele cadeaus overhandigd en konden de leerlingen afscheid nemen. Na nog een gezamenlijke maaltijd konden de kinderen aan hun welverdiende vakantie beginnen.


© Foto’s: Jan Beets

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
[Advertenties]
Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema · Foto('s): 
Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema · Foto('s): 
Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema · Foto('s): 
Feestelijk afscheid juf Anneke van Dellen- Veenema · Foto('s): 
  
[Advertenties]
[Advertenties]

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 08:00
    Harteklanken
    Non-stop
  • 08:00 - 10:00
    Klankbord
    Geestelijk verzoekplaten programma
  • 10:00 - 12:00
    Op 'e Hichte
    Nieuws uit Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel
  • 12:00 - 14:00
    De Weekend Nieuwsshow
    Nieuws uit Dantumadiel & Noardeast-Fryslân
  • 14:00 - 18:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 18:00 - 20:00
    Hollandse Toppers
    Tinus Kempenaar
  • 20:00 - 22:00
    Hollands op zijn Best
    Joege en Jikke
  • 22:00 - 00:00
    Hit Tijdmachine
    Dicky Denkers
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?