DE WESTEREEN – Op 3 januari jl. was voor Geert het officiële moment om ‘stilletjes’ met pensioen te gaan. Een afscheidsfeestje moest vanwege de Corona-beperkingen worden uitgesteld. Van uitstel kwam geen afstel want een feestje zou er komen zo gaf Geert aan. Vrijdagavond jl. was het daarom feest in De Old Dutch in De Westereen. Geert had daar zijn afscheid voor de naaste familie en collega’s georganiseerd, ook wat er gedronken en gegeten ging worden. Goed gedaan Geert!
Uit handen van voorvrouw Silvia kreeg Geert een verrassingspakket en de twinkelende ogen spraken boekdelen. Afdelingsleider Sytze Wiersma sprak Geert toe, al mondde dit vooral uit is een tweespraak met Geert met aanvullingen door de familie/collega’s. Al met al er werd veel gelachen en zat de sfeer er goed in.
Geert is ruim 47 jaar werkzaam is geweest bij NEF en de voorgangers van NEF: Ons genoegen te Wouterswoude, Intubo te Zwaagwesteinde, De Kwekerij te Driesum en Trion te Kollum. In die 47 jaar heeft Geert veel mensen zien komen en gaan, zo ook de verscheidenheid van werksoorten/klanten. Geert hield alles altijd nauwgezet in de gaten, er ontging hem niet zoveel.
Ook vanuit NEF kreeg Geert de gebruikelijke cadeaus en bloemen en werd hij nogmaals bedankt voor zijn jarenlange inzet voor NEF.
Na de zomervakantie staat er dan nog een persoonlijke rondleiding van directeur Jan Knol door het nieuwe pand van NEF/Dokwurk in Dokkum in het verschiet. Geert is daar op zijn nieuwe scooter al enkele malen op verkenning geweest, de buitenkant is inmiddels bekend terrein. Daarmee wordt het dan echt afgesloten.