Een avondje uit met accordeon en fluit · Foto('s): 

Een avondje uit met accordeon en fluit

maandag 11 maart 2013

Zaterdagavond verzorgden leelingen van Opus 3 een concert in de Sint Nicolaas kerk in Oostrum. Onder het motto “een avondje uit met accordeon en fluit” presenteerden twee ensembles onder leiding van Boukje Bonnema en een aantal fluitleerlingen van Ineke van Slageren een mooi afwisselend programma. Ondanks het slechte weer zat de kerk helemaal vol.

Het programma bestond voor een groot deel uit wereldmuziek en volksliedrepertoire, aangevuld met een enkel klassiek nummer. Naast het wereldmuziekensemble en het accordeonensemble liet ook het fluitkwartet onder leiding van Ineke van Slageren van zich horen. Het speelde onder andere de bekende Badinerie van J.S.Bach en een tweetal nummers uit Bizets opera Carmen.

Er werd volop gemusiceerd, zowel door gevorderde als door beginnende leerlingen. De avond werd besloten met een gezamenlijk optreden van het wereldmuziekensemble en alle fluitleerlingen.

© Eigen foto

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 18:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 18:00 - 19:00
    Lytse Klankjes
    Jikke Wiersma
  • 19:00 - 21:00
    Leafde foar Muzyk
    Klaske Ferwerda
  • 21:00 - 23:00
    De Smachtwacht
    Mark & Frank Spijkers
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?