Wij leven in een bizarre tijd. Momenteel is niet veel meer zoals het was. Het coronavirus ontwricht onze samenleving. Mensen kunnen wel wat extra steun en waardering gebruiken. ASN Installaties onderneemt hier actie op. ASN Installaties is trotse hoofdsponsor van Dokkum Tulpenstad. In het kader van Dokkum Tulpenstad deelde ASN Installaties woensdag 1 april bossen tulpen uit aan een groot aantal ondernemers in de binnenstad van Dokkum.
Voor iedereen is dit niet een makkelijke tijd. Maar wat we wel weten, na dalen komen weer hoge pieken. Na tranen wordt er weer gelachen en na een shock vol gebeurtenissen zoals deze komen waardevolle lessen. ASN Installaties wenst elke ondernemer heel veel kracht toe. ,,Allemaal zitten we in dezelfde boot, klein of groot. We moeten nu allemaal sterk zijn. Wij van ASN Installaties willen ondernemers een hart onder de riem steken. We zijn er voor elkaar en met elkaar. We delen bossen tulpen uit met een kaart met de boodschap ‘Samen komen we er doorheen’ #duurzaamvoorelkaar”, aldus ASN Installaties.
Om 10:00 stond de kar met tulpen en de auto van ASN klaar bij de Ijsfontein op De Markt in Dokkum. Het protocol en de voorschriften van het RIVM werden nauw gevolgd en het team van deze actie ging langs verschillende ondernemingen in de binnenstad in Dokkum om ondernemingen met deze tulpen te steunen. ,,Het is meer een teken van hé we zijn er en we moeten samen door deze crisis komen en het wordt ook weer beter. Het is nu even wat donker maar er komt weer licht en dat licht dragen we uit met deze prachtige tulpen”, aldus Corinna Scharringhausen – directrice ASN Installaties Dokkum.
Aansluitend op deze actie ontvingen aan het einde van deze dag alle medewerkers van ASN Installaties ook een bos tulpen als dank en waardering voor hun inzet en betrokkenheid tijdens deze coronacrisis. De komende dagen zullen een aantal klanten en relaties bossen tulpen ontvangen als dank voor hun loyaliteit en begrip. Een symbolische actie.
(C) VIDEO: Sjoerd Visser & Esther Leystra