KOLLUMERPOMP – De afgelopen week was de Feestweek van Kollumerpomp, deze stond dit jaar geheel in het teken van “de Pomp’s Got Talent”. De Pompsters werd een podium gegeven om hun talent te laten zien en daar werd op grote schaal gebruik van gemaakt, Er waren onder andere sportieve activiteiten, een Sterrit, Heel Kollumerpomp Bakt, een viswedstrijd, een Talentenshow en een Zeskamp.
Traditioneel werd de week afgesloten met een openluchtdienst.
Enkele Highlights, Heel de Pomp Bakt werd gewonnen door Maaike Postma, zij ging naar huis met de gouden garde voor haar creatie “Naked Summer Fuit”
Bij de talentenshow was de eerste prijs bij de jeugd voor Marinte de Hoog die in haar eentje op het podium stond om het nummer “Modeshow van Lucilla Bellinga” te vertolken.
Bij de senioren was de eerste prijs voor Siebe, Margriet, Dion & Sietse die een hele komische versie van het nummer “dokter Bernhard” van Bonnie St. Claire & Ron Brandsteder lieten zien.
We kijken terug op een zeer geslaagde feestweek en willen alle deelnemers en vrijwilligers bedanken voor hun bijdrage.
chr. Oranjevereniging Kollumerpomp