Zondag 13 april scheen er een schraal zonnetje en de temperatuur was ideaal voor een zwemloop. Eerst 150 meter zwemmen en vervolgens de loopschoenen aan voor 1,5 km hard lopen. Daniel (12) en Mauricio (10) Schouwstra-Atsma presteerden uitstekend in Groningen tijdens de zwemloop.
De broers Schouwstra-Atsma uit Buitenpost lopen al wekelijks de nodige kilometers en sinds kort heeft Daniel zich aangesloten bij de zwemclub om de crawltechniek beter onder de knie te krijgen. In Groningen kreeg hij de ideale kans om eens te kijken wat er nog verbeterd kan worden.
Tijdens de zwemloop in Groningen klom Daniel als achtste uit het bad en zette tijdens de loop de achtervolging in. Hij wist uiteindelijk als tweede over de finish te komen. Mauricio deed het net als zijn broer uitstekend en kwam uit op een vijfde plaats.
Fotobijschrift: Daniel Schouwstra-Atsma met zijn zilveren medaille.
© Eigen foto