FEANKLEASTER – In de zomer hebben de jongeren van Revival een pop up camping georganiseerd. Samen met de gasten hebben ze hier een fantastisch weekend met elkaar mogen beleven. Het uiteindelijke doel van dit weekend was om de verhalen van de gasten en de belevenissen op de camping te delen met de buitenwereld.
De rode draad tijdens de camping was steeds, het geloof en mensen verbinden. “De verfilming hiervan heeft tot op heden een breed scala publiek bereikt en de verwachtingen van ons ver overtroffen!” Wij hadden nooit verwacht zoveel mensen te bereiken, het valt ons op dat het niet alleen kerkelijk publiek is dat positief reageert op de afleveringen, maar dat een zeer breed publiek geïnspireerd wordt door de afleveringen”, aldus Wietze Boorsma.
Gasten samenbrengen
De start van de camping begon vrijdag in de middag. De eerste gasten druppelen binnen en werpen hun blik over de camping. “Het leuke hieraan was dat niemand wist wat ze echt konden verwachten bij binnenkomst, toch was iedereen blij verrast toen ze de camping zagen.” Het is leuk om mensen op zo’n manier samen te brengen geeft Wietze Boorsma aan. Een van de gasten tijdens de eerste opnamedag was Jan van der Meer, een graag geziene gast in de regio en inmiddels een soort ambassadeur van verschillende Revival initiatieven. Mensen in de buurt kennen allemaal Jan van der Meer en zijn werk, maar een inkijk in zijn werk zoals tijdens Camping Revival geeft hij niet vaak. Voor Jan waren er op de camping ook weer onbekende gezichten en dit levert mooie televisie op. Het verhaal van Jan van der Meer en de gesprekken met andere gasten zijn hier te bekijken.
Actie op de camping!
Zaterdag begint de dag vroeg en is er veel actie, de handen gaan uit de mouwen. “Omdat we op de grond van Renze Roorda mochten kamperen, leek het ons leuk om iets terug te doen. We besloten om vroeg in de ochtend, zo rond 06.30 uur Renze te ondersteunen met zijn werkzaamheden op de boerderij.” Dit was een mooie start van de dag. We kampeerden in het hart van Feankleaster bij de pingo, een deel van de ochtend meewerken op de boerderij, in de natuur was voor ons dan ook geen probleem. Later op de dag druppelen de gasten binnen en start het avontuur. Niet alleen Feankleaster was het decor van Camping Revival, zaterdag was het tijd voor actie en dus trokken verschillende gasten met Mark en Wietze het dorp in. Presentatoren Mark en Wietze gaan samen met Joost Mulder en Dick Keizer de omliggende dorpen in om eten en drinken te scoren voor bij de barbecue. Er werd een wedstrijd van gemaakt wie de beste barbecue kon verzorgen. Bekijk hier het resultaat. Op de camping zelf worden volop spellen gespeeld en gesprekker gevoerd. ’s Avonds vindt de barbecue plaats en volgt er een wederom prachtige avond bij het kampvuur. Al met al een verfilming van een uniek concept. “Wij zijn ontzettend trots op het eindresultaat, dat het in de regio zo positief wordt ontvangen geeft ons alleen maar meer energie om dit soort ideeën uit te voeren. Meerdere mensen vragen ons wanneer er weer een camping plaats gaat vinden, haha. We zullen ons best moeten doen om dit te overtreffen, maar de eerste plannen liggen alweer op de tekentafel”, zo sluit Wietze Boorsma af.