Café Fryslân in Oostrum is verkocht en wordt lunchroom · Foto('s): RTV NOF
  RTV NOF

Café Fryslân in Oostrum is verkocht en wordt lunchroom

vrijdag 23 april 2021

OOSTRUM – Café Fryslân aan de Heechswei, in hartje Oostrum, is verkocht. Vanaf juni zullen er twee nieuwe gezichten achter de bar te zien zijn. “Aankomende zaterdag 24 April is de laatste zaterdag dat wij snacks voor jullie maken en omdat het onze laatste avond is zijn alle snacks voor 1 euro,” schrijft voormalige eigenaresse Klaske.

Jarenlang heeft Klaske dit café met plezier gerund, maar de laatste jaren is toch gebleken dat het wel tijd is voor een frisse wind door het café. “Binnenkort zullen Natasja en Bianca jullie op de hoogte stellen van alle activiteiten in en rondom het café en zodra er de gelegenheid voor is nodigen we jullie uit voor een hapje en drankje als afscheid, maar ook als welkom.” Laat Klaske weten.

Voorstelrondje Natasja en Bianca, de nieuwe eigenaresses
Wij zijn Natasja en Bianca en wij kunnen niet wachten om vanuit Purmerend (Noord-Holland) naar het mooie Friesland te verhuizen. Dit zal dan ook eind mei moeten gebeuren. Waarom willen wij naar Friesland. Puur het gehaaste leven in het westen vinden wij al een tijdje niet zo fijn en missen het gemoedelijk van een dorp. Contacten vinden wij dan ook erg belangrijk en dit is helaas in het westen niet zoveel meer te vinden. Wij zijn beide jaren lang al ondernemers en vinden dit een mooie en leuke uitdaging. Na het zien van het huis en het café in Oostrum dachten wij aan niets anders meer. Dit moet hem gaan worden.

De plannen met Café Fryslân
De naam zal gaan veranderen in ‘De Famkes’ dus wij houden het lekker Frysk. Er komt een broodjes/lunchroom voor bezorging en afhalen, als het terras weer open mag kunt u heerlijk lunchen en/of genieten van een bakkie koffie met een gebakje op het terras. Ook komt er een vaste dag in de week voor heerlijke sushi. En blijft er een mogelijkheid tot het afhalen en bezorgen van snacks. Het café blijft, daarnaast willen wij leuke thema feesten, happy hours, workshops, live optredens en BBQ-avonden organiseren

Er komt een ideeënbusje bij de voordeur van het café, wij staan open voor leuke ideeën. Met de openingstijden zijn wij nog aan het stoeien, maar tegen de tijd dat wij er zijn, zullen wij die bekend maken. Wij kunnen heel veel vertellen over ons, maar persoonlijk is dat altijd leuker. Wij hopen snel met iedereen kennis te kunnen maken. Zo besluiten Natasja en Bianca.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 17:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 17:00 - 18:00
    Ouwe Meuk
    Leo Smidt
  • 18:00 - 19:00
    Willem yn 'e Jûn
    Willem Mulder
  • 19:00 - 20:00
    Fryslân Fan
    Jaap van der Laan
  • 20:00 - 21:00
    Werom yn de tiid
    Sietse Weistra
  • 21:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?