DAMWOUDE – Broekster Boys verlengtde contracten met hoofdtrainer Patrick Zwart en de trainer van het tweede elftal Remco Kooistra. Beide teams spelen in de eerste klasse. Voor Patrick Zwart wordt het seizoen 2021 – 2022 het vierde seizoen en voor Remco Kooistra het derde seizoen bij Broekster Boys.
Het bestuur en de technische commissie zijn erg tevreden over de samenwerking en prestaties en ook beide trainers blijven graag nog een jaar langer verbonden aan Broekster Boys. Na een evaluatie onder spelers en stafleden is gebleken dat het draagvlak voor beide trainers groot is. Spelers zijn tevreden over de aanpak en begeleiding vanbeide trainers. De trainingen zijn goed, de sfeer uitstekend, spelers worden beter gemaakt en ook over de resultaten kunnen we tevreden zijn.
Verder zijn we ook verheugd dat assistent-trainer Jouke Dantuma, keeperstrainer Douwe Graansma, de verzorgers Norbert Beerstra en Raymond Mulder, leider Piet van Althuis, materiaalman Sytze Dreyer en de assistent-scheidsrechters Wobbe Jan Reitsema en Simon Hoekstra ook volgend jaar onderdeel zullen blijven van het begeleidingsteam van het eerste elftal van Broekster Boys.
Het begeleidingsteam is hiermee dus rond voor het seizoen 2021-2022. Broekster Boys ziet de toekomst dan ook met vertrouwen tegemoet.