Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden · Foto('s): Meint de Vries
  Meint de Vries

Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden

zondag 25 maart 2018

De derby in de tweede klasse tussen SC Veenwouden en Broekster Boys eindigde in een volkomen verdiende 0-4 zege voor de gasten uit Damwald dat daarmee koploper Leeuwarder Zwaluwen naderde tot op vijf punten.

Vooral in de eerste helft speelden de gasten een prima partij en mocht de thuisclub blij zijn dat het slechts 0-2 was bij de rust. In een saaie en matige tweede helft gaf SCV beter partij maar kansen leverde dat niet op. In de slotminuten wisten de gasten nog tweemaal te scoren. SCV zal de komende wedstrijden volop aan de bak moeten wil het zich handhaven.

De wedstrijd:

De gasten gingen vanaf de aftrap volop in de aanval. Een vrije trap van Jos Regnerus belandde in het zijnet en na een solo van Hendrik Bouma redde doelman Coenraad van der Mark ten koste van een corner. Na 16 minuten was het wel raak toen Rienk de Haas op de rand van buitenspel mocht doorgaan na een dieptepass van Oane Kooistra en doelman van der Mark met een lob wist te passeren: 0-1. De gasten waren oppermachtig en doelman van der Mark moest stompend in actie komen na een solo van Hendrik Bouma. Na een half uur waren de gasten dicht bij de 0-2 toen Bouma en Rienk de Haas binnen de minuut beide de lat raakten. De tweede treffer kwam er na 34 minuten toch toen Juryan Dantuma een voorzet van Riemer Doornbos wist af te ronden.

Rienk de Haas verzuimde net voor rust de 0-3 te maken door een simpele kans te missen na gestuntel in de SCV defensie. SCV probeerde met twee wissels de bakens te verzetten. Doelman Jacco Veldstra moest in actie komen om een schot van Stefan Jan Sijtsma onschadelijk te maken maar echt lastig kreeg hij het niet deze middag omdat SCV nauwelijks gevaarlijk wist te worden. De gasten speelden de wedstrijd rustig uit zonder echt aan te dringen. Doelman van der Mark had nog een beste redding in huis op een kopbal van Kas Huizinga. Net toen het publiek zich al naar de uitgang bewoog werd er toch nog tweemaal gescoord. Rienk de Haas wist in de 90e minuut na een dieptepass van Riemer Doornbos de 0-3 te scoren en in blessuretijd wist Juryan Dantuma een voorzet van Hendrik Bouma af te ronden: 0-4.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden · Foto('s): Meint de Vries
Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden · Foto('s): Meint de Vries
Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden · Foto('s): Meint de Vries
Broekster Boys te sterk voor SC Veenwouden · Foto('s): Meint de Vries
  Meint de Vries

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 09:00
    Op naar het weekend!
    Peter Visser
  • 09:00 - 10:00
    Ontbijtpop
    Peter Kraft
  • 10:00 - 16:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 16:00 - 17:00
    Gerrit on Air!
    Gerrit Wijkstra
  • 17:00 - 18:00
    Skerp op de Middei
    Kees Bakker
  • 18:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Country Ranch
    Harry Ettema
  • 21:00 - 22:00
    The Elvis Experience (week 1)
    Jaap Melessen
  • 21:00 - 22:00
    Heerlijkheden uit het verleden (week 2)
  • 22:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?