Brand in dierenpension in Holwert onder controle · Foto('s): RTV NOF en Omrop Fryslân | Jantine Weidenaar
  RTV NOF en Omrop Fryslân | Jantine Weidenaar

Brand in dierenpension in Holwert onder controle

maandag 01 juli 2024

HOLWERT – De brand in het Dierenpension maandagmiddag in Holwert is onder controle, zo laat Brandweer Fryslân weten op het platform X. De brandweer werd maandagmiddag iets voor vier uur gealarmeerd wegens een brand in een loods aan de Grândyk in Holwert. De loods bleek een dierenpension te zijn.

Er waren twee honden en één kat aanwezig ten tijde van de brand. De kat is er zelf uitgekomen en de twee honden zijn er ook veilig uitgekomen. Vanwege de ernst van de situatie is er opgeschaald naar een middelbrand, wat betekent dat extra middelen en personeel werden ingezet om de brand onder controle te krijgen.

Oorzaak

Brandweer Fryslân laat op het platform X weten: “We hebben de brandhaard gevonden en afgeblust. Stichting Salvage komt ter plaatse om de eigenaar bij te staan bij de afhandeling van de schade.”

Auteur: Redactie RTV NOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
Brand in dierenpension in Holwert onder controle · Foto('s): RTV NOF en Omrop Fryslân | Jantine Weidenaar
Brand in dierenpension in Holwert onder controle · Foto('s): RTV NOF en Omrop Fryslân | Jantine Weidenaar
  RTV NOF en Omrop Fryslân | Jantine Weidenaar

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 07:00 - 08:00
    Harteklanken
    Non-stop
  • 08:00 - 10:00
    Klankbord
    Geestelijk verzoekplaten programma
  • 10:00 - 12:00
    Op 'e Hichte
    Nieuws uit Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel
  • 12:00 - 14:00
    De Weekend Nieuwsshow
    Nieuws uit Dantumadiel & Noardeast-Fryslân
  • 14:00 - 18:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 18:00 - 20:00
    Hollandse Toppers
    Tinus Kempenaar
  • 20:00 - 22:00
    Hollands op zijn Best
    Joege en Jikke
  • 22:00 - 00:00
    Hit Tijdmachine
    Dicky Denkers
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?