Boot ramt provinciale brug Zoutkamp

wo. 12 september · 00:002007 · 00:00 · Archief RTV NOF

Dinsdagmiddag werd de brandweer van Zoutkamp opgeroepen voor een motorboot met pech op het Lauwersmeer. De boot dreef stuurloos in de Zoutkamperril varende richting Lauwersmeer.

Dinsdagmiddag werd de brandweer van Zoutkamp opgeroepen voor een motorboot met pech op het Lauwersmeer. De boot dreef stuurloos in de Zoutkamperril varende richting Lauwersmeer. De brandweerboot rukte als eerste uit en was snel ter plaatse. Tijdens het aanrijden werd al bekend dat het ging om een huurboot (11 meter) met daarop 6 personen die door mechanische pech, stuurloos de brug hebben geramd.


Hierna zijn ze toch doorgevaren naar een steiger in de Zoutkamperril. Bij aankomst van de brandweerboot heeft men de onervaren bemanning weten te kalmeren. Er is door de aanvaring niemand gewond geraakt. De boot was door de aanvaring met de brug behoorlijk beschadigd en moest worden teruggesleept naar Zoutkamp. De brandweerboot kon dit niet alleen doen en heeft samen met de KNRM de boot terug gebracht naar Zoutkamp.


© Foto’s: H. Horneman / Tekst: M. Dijkstra

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.