[Advertenties]
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 

Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline

vrijdag 01 maart 2013

Donderdagavond waren Jan Ibema uit Allingawier ( bekend van Boer zoekt Vrouw) met zijn Pauline Rijsoort uitgenodigd  op de jaarlijkse vergadering  als gast sprekers bij Passage Christelijk – maatschappelijke Vrouwen Beweging afdeling Kollum  in het Pro Rege te  Kollum. Boer Jan deed in 2007 mee aan het derde seizoen van het  populaire KRO-programma boer zoekt vrouw.  Jan en Pauline gaven een lezing over hoe zij elkaar hebben ontmoet via Boer zoekt vrouw.

Elkaar afwisselend, vertelden ze hoe ze ertoe gekomen waren om mee te doen aan het programma. Verder kregen de vrouwen een kijkje achter de schermen van het programma. De tijd tussen het begin van de opnamen en de uitzending duurde bijna een jaar en al die tijd mochten ze er met niemand over praten. Daar hadden ze voor getekend. In Allingawier, de woonplaats van Jan, viel het natuurlijk op dat er geregeld een TV bus stond. ‘Smoute prater’ Jan zei dan maar: “Oh dat is Omrop Fryslân.” En dat blonde vrouwtje dan? “Oh dat is Simone Scheffer “ zei Jan.

Pauline vertelde hoe de dag van de speed-date ging. Het was een slopende dag voor de vrouwen. Zijzelf zag het helemaal niet meer zitten, maar het streelde haar ego dat ze toch uitgekozen werd door boer Gerard, de varkensboer uit Brabant. En dan de logeerpartij op de boerderij! Paulien uit een flatje in hartje Rotterdam, met als huisdieren een poes en een cavia en tamme ratten, zag voor het eerst in haar leven een stal vol varkens en nog één en nog één…. “ En daar zit de beer “ zei boer Gerard. Ze had op het erf wel schapen en lama’s gezien, maar vond dit wel een wat vreemde plek voor een beer. Het bleek een mannetjesvarken te zijn!

Paulien werd als eerste naar huis gestuurd. Dat vond ze niet erg, maar ze mocht er met niemand over praten vanwege de geheimhoudingsplicht en dat was moeilijk. Uiteindelijk zijn Jan en Paulien op een reünie van het programma bij elkaar gekomen en ze hebben nu al 5 jaar verkering vertelde Paulien.

Sinds ik Jan ken, heb ik een soort rust. Hij is een ontzettend lieve, mooie en loyale man. Door hem ben ik een veel leuker mens geworden. In een Boer zoekt vrouw-special vroeg je Pauline ten huwelijk, weer met miljoenen toeschouwers. Jan stond  daar in de stal met kaarsjes, ringen en champagne. Ik vond het superromantisch. Dat wij elkaar hebben gevonden, is wel een feest waard. We willen het leven en de liefde groots vieren.”

© Foto’s: Sake Beerstra

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.
[Advertenties]
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 
Bezoek van Boer Jan Ibema en zijn Pauline · Foto('s): 
  
[Advertenties]
[Advertenties]

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 08:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 08:00 - 09:00
    Goed Gestemd
    Oebele en Sia Vries
  • 09:00 - 11:00
    Tsjerke-tsjinst
    Dienst uit de streek
  • 11:00 - 12:00
    Capriccio
    Haite Schukking
  • 12:00 - 14:00
    Blasmusik im Herzen
    Durk en Annelies
  • 14:00 - 17:00
    Rûnwei Sport
    Live verslag van sport uit de streek
  • 17:00 - 18:00
    Geloven en Beleven
    Harry Nienhuis
  • 18:00 - 19:00
    Wâldklanken
    Harry Nienhuis
  • 19:00 - 21:00
    RTV Metalcafé
    Marcus en Jitse
  • 21:00 - 22:00
    Met de voet tussen de deur
    Martin van der Velde
  • 22:00 - 00:00
    New Age
    Kees Haremaker
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?